Новини
Суспільство

На Хмельницькій АЕС відновили дитячий басейн

5 березня відбулося святкове відкриття плавального басейну для початківців. Після проведених ремонтно-відновлювальних робіт, а також низки карантинних заходів, у спорткомплексі міста-супутника ХАЕС відкрито так звану малу чашу плавального басейну для дітей.

Плавальний басейн, який належить до соціальних об’єктів Хмельницької АЕС, функціонує вже більше 30-ти років. У дитячому відділенні навчаються плаванню наймолодші, а бажаючі досягти більш вагомих результатів входять до складу спортивних груп, відточуючи майстерність разом із професійними тренерами.

На жаль, через карантинні заходи в країні, довелося відмінити низку спортивних змагань, серед юних плавців і серед персоналу ХАЕС. Зокрема, чекає на кращі часи через поширення коронавірусу турнір «Енергетична хвиля» серед дітей міст-супутників АЕС, який щорічно проходив в плавальному басейні міста Нетішина, а також турнір з плавання в рамках спартакіади ХАЕС серед цехів та підрозділів енергопідприємства.

Здійснивши огляд ремонтних робіт в басейні, генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра зазначив, що ще в попередньому році відкрили велику чашу басейну з плавання. Наразі, стоїть завдання перед керівництвом спорткомплексу щодо перегляду графіка відвідувань, щоб він був максимально зручним для жителів міста-супутника і регіону розташування ХАЕС.

Сьогодні відкриваємо малу чашу басейну. Зокрема, здійснили косметичний ремонт приміщень, відремонтували дитячі душові та роздягальні, привели до хорошого стану сам басейн. І це тільки початок, що дає можливість забезпечити гідні умови для заняття спортом та оздоровлення дітей та дорослих, – зазначив керівник атомної станції.

За інформацією інформаційного центру “ВП “Хмельницька АЕС

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter