Новини
Бізнес

Місцеві бюджети Хмельниччини поповнили податками на понад 230 мільйонів гривень

З початку року підприємці Хмельницької області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 234,4  мільйона гривень єдиного податку.

Найбільша бюджетна частка надходжень належить фізичним особам – підприємцям, які відрахували до місцевих скарбниць понад 150 мільйонів  гривень єдиного податку. Від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи надійшло 56,4 мільйона гривень. Від юридичних осіб – спрощенців територіальні громади краю отримали майже 28 мільйонів гривень податкових надходжень.

На початок березня 2021 року на обліку в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області перебуває 43,6 тисячі фізичних осіб – платників єдиного податку, у тому числі на І групі 12 тисяч, на II групі майже 20 тисяч, на III групі – 12,7 тисячі.                              

Як зазначають у відомстві, вчасна сплата податків – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. А це, у першу чергу – стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення.

За інформацією ГУ ДПС у Хмельницькій області

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter