Новини
Суспільство

Близько 500 послуг отримали мешканці Хмельниччини від мобільних сервісних центрів

Впродовж двох місяців поточного року, фахівцями мобільного сервісного центру МВС в Хмельницькій області на запит від органів місцевого самоврядування було здійснено 16 виїздів та надано понад 450 послуг.

Адміністратори сервісних центрів МВС працювали до останнього клієнта, адже  місцевим жителям до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС слід їхати щонайменше 50 км, тому, доволі часто замовляють приїзд фахівців «до себе додому».

Мобільний сервісний центр МВС надає найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також приймання запитів на отримання довідок про відсутність судимостей у віддалених районах області, де немає стаціонарних центрів.

У кожному мобільному центрі працюють два адміністратори та експерт, який проводить експертизу транспортних засобів. Стандарти сервісу такі ж як і у стаціонарних центрах – наприклад, час на обмін посвідчення водія не перевищує 20-30 хвилин, адже воно друкується прямо на місці на спеціальному принтері з усіма ступенями захисту та за допомогою новітніх технічних засобів, якими обладнано мобільний сервісний центр МВС.

Мобільний сервіс готовий виїхати в будь-який населений пункт Хмельниччини. Для цього потрібно звернутися до місцевих органів виконавчої влади, які передають нам запити від громадян, і слідкувати за графіком виїздів на сайті сервісних центрів МВС. За шість місяців минулого року таким чином було надано понад 1430 послуги, тим самим зекономлено час людей, яким не довелося їхати за декілька десятків кілометрів до найближчого центру,розповів Сергій Нагорний, начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області.

Працює мобільний центр на запит від місцевих органів виконавчої влади. Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи, графік роботи МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів на офіційному веб-сайті  khm.hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0382) 71-62-54  або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter