Новини
Інфраструктура

Бізнесмени та бюджетники Хмельниччини можуть отримати електрику та газ від одного постачальника

На Хмельниччині серед підприємців та бюджетних організацій існує запит на одного надійного та зручного постачальника і газу, і електроенергії. У ТОВ «Хмельницькгаз Збут» готові задовольнити цю вимогу.

ТОВ «Хмельницькгаз Збут» пропонує підприємницькій спільноті та бюджетним організаціям одразу два енергоресурси – газ та електрику. Це дозволяє споживачам оптимізувати витрати фінансів та часу, що виникають при паралельній роботі з кількома постачальниками.

Значна частина «електричних» клієнтів «Хмельницькгаз Збуту» обрала послуги компанії під час прозорих тендерних торгів.

На мою думку, перемоги у тендерах свідчать про наявність у нас переваг над конкурентами та довіру до бренду. Зауважу, ми вже понад п’ять років працюємо на ринку та завжди надійно виконуємо свої зобов’язання перед усіма категоріями споживачів. Саме тому договори на постачання електроенергії з нами укладають і бюджетні організації, і бізнес, – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

Нині потенційні клієнти компанії отримують гнучкі комерційні пропозиції, адже вартість енергоресурсу вже визначають ринкові механізми і обсяги споживання, а не фіксовані тарифи. Тому в ТОВ «Хмельницькгаз Збут» пропонують індивідуальний підхід до розрахунку ціни, аби вона була найвигіднішою саме для споживача.

До того ж аналіз ринку свідчить, що наразі існує запит на одного надійного та зручного постачальника і газу, і електроенергії. У ТОВ «Хмельницькгаз Збут» готові задовольнити цю вимогу. Пакетна пропозиція компанії передбачає обслуговування клієнта одним персональним менеджером одразу з двох енергоресурсів, договірні варіанти оплати та високий рівень сервісу.

Аби замовити послугу електропостачання,  необхідно звертатися до менеджерів із обслуговування клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» за наступними адресами:

  • м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 32, другий поверх, телефон: 067-512-13-82;
  • м. Старокостянтинів, вул. Івана Богуна, 2, телефон: 067-512-17-93;
  • м. Кам’янець-Подільський, вул. М. Харченка, 64, телефон: 067-512-14-93.

Нагадаємо, ТОВ «Хмельницькгаз Збут» отримав ліцензію на постачання електричної енергії юридичним і фізичним особам-підприємцям у червні минулого року.

За інформацією ТОВ «Хмельницькгаз збут»

Автор: Адміністратор сайту

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter