Новини
Бізнес

«Епіцентр» відкриває оновлений ТЦ з новими торговими форматами у Хмельницькому

Національна мережа «Епіцентр» оновила торговельний центр у Хмельницькому. В рамках проєкту компанія значно розширила площу ТЦ та відкрила нові інноваційні shop in shop формати.

Торговий об‘єкт, розташований на вулиці Зарічанська, 11/4, знову відкриє двері для відвідувачів вже 27 березня. За час його реформату, що проходив з березня 2020 року, торгова площа ТЦ зросла більше, ніж на третину – до 33 640 кв. м, а загальна площа – до 53 300 кв. м. Це дало змогу значно розширити асортимент торговельного центру та представити найновіші рітейл-концепти компанії.

Для забезпечення функціонування оновленого ТЦ «Епіцентр» також додатково найняв 146 співробітників, збільшивши загальний штат персоналу до 542 працівників. Всі вони офіційно працевлаштовані, мають комфортні умови праці та рівень зарплат, вищий за середньоринковий. Завдяки роботі ТЦ міський бюджет щорічно отримуватиме мільйони гривень податкових надходжень, які зможуть бути направлені на соціальні та інфраструктурні проєкти Хмельницького. За підрахунками компанії, тільки у 2021 році до місцевого та державного бюджетів буде перераховано понад 11 мільйонів гривень податків.

Компанія «Епіцентр К» продовжує кількісне та якісне розширення торгової мережі в регіонах України. Попри складну ситуацію в країні, ми активно інвестуємо в розвиток, щоб наблизити українського покупця до комфортного та зручного шопінгу, а також широкого асортименту товарів за доступними цінами в мережі ТЦ «Епіцентр». Оновлений ТЦ у Хмельницькому стане вже третім торговельним об’єктом мережі, відкритим у березні цього року. А влітку ми плануємо запустити в роботу ще сім нових та реформатованих ТЦ в різних містах України», – говорить заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі ТОВ «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

На двох поверхах оновленого ТЦ у Хмельницькому буде представлено понад 154 000 артикулів товару різних категорій. Найбільшими відділами ТЦ будуть «Сад та город» (3850 кв. м), «Вироби з дерева» (2280 кв. м), «Сантехніка» (2200 кв. м) та «Покриття для підлоги» (2066 кв. м).

Значні площі в ТЦ займатимуть і нові рітейл-концепти формату shop in shop, найбільшими з яких будуть галерея Деко (1970 кв. м) та Центр Меблів (2340 кв. м). В галереї Деко можна буде придбати широкий асортимент посуду, текстилю та подарунків. А поруч з Центром Меблів, який звично запропонує великий вибір офісних, житлових та кухонних меблів, працюватиме перший в мережі повноцінний формат shop in shop sleep-студія. Частково цей концепт вже був реалізований в оновленому ТЦ «Епіцентр» в Запоріжжі. В Хмельницькому студія займатиме близько 120 кв. м площі та являтиме собою комфортну для покупців зону з товарами для здорового сну. Таким чином, обираючи ліжко в Центрі Меблів, покупці зможуть відразу ж вибрати зручний матрац, подушку, ковдру, простирадло та іншу постільну білизну. Надалі компанія планує розвивати цей формат і в інших ТЦ мережі «Епіцентр».

В оновленому торговельному центрі у Хмельницькому працюватиме магазин швейцарського бренду Intersport (917 кв. м) та оновлений центр техніки ЦЕ ТЕ (950 кв. м) з розширеним асортиментом гаджетів, електротранспорту, телевізорів великих діагоналей, кавомашин, електроніки для дому та кліматичної техніки. Зараз в мережі «Епіцентр» працює вже 28 центрів техніки нового формату, а цьогоріч компанія планує відкрити ще близько 30 таких об’єктів.

Дитячий магазин E.PIC в ТЦ займатиме 1078 кв. м і запропонує покупцям великий вибір іграшок, дитячого одягу та взуття, товари для немовлят і дитячі меблі. В ТЦ також діятиме дитячий ігровий майданчик і кімната матері та дитини. Перекусити в торговельному центрі можна буде в оновленому ресторані Benicassim.

Окрім того, відповідаючи на запити та потреби клієнтів в товарах першої необхідності компанія «Епіцентр» відкриє в ТЦ власну «Аптеку 100+» та новий для себе формат магазину Food Market. В Хмельницькому він займатиме 1800 кв. м площі та представить покупцям значний асортимент продуктів харчування та напоїв, в тому числі свіжих овочів і фруктів, кондитерських виробів, бакалії та багато іншого.

Поруч з інноваційними shop in shop форматами та торговими відділами працюватиме і сучасний Центр видачі замовлень інтернет-магазину з автоматизацією процесів і адресною системою зберігання. Завдяки цьому клієнти компанії в Хмельницькому зможуть замовити будь-який товар з майже 1,5-мільйонного асортименту на сайті epicentrk.ua, та отримати його безпосередньо у ЦВЗ.

Серед інших додаткових сервісів, якими зможуть скористатися відвідувачі торговельного центру, будуть фінансові послуги у відділенні банку, виготовлення ключів у shop in shop «Ключ Майстер», пакування та оформлення композицій у флора-центрі «Букет», тонування фарб, оверлок килимових покриттів, тюнінг дверей та послуги форматно-розкрійної дільниці. Для зручності автомобілістів поруч з ТЦ розширена парковка, яка тепер займає майже 15 000 кв. м та розрахована на 550 паркомісць.

Довідка: Епіцентр – лідер ринку роздрібної торгівлі України з повністю вітчизняними інвестиціями. Станом на 27 березня 2021 року торгова мережа компанії налічує 65 торговельних центрів «Епіцентр» та 10 гіпермаркетів «Нова лінія», які щорічно відвідують майже 65 млн покупців.

Автор: Адміністратор сайту

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter