Новини
Кримінал

У Хмельницькому СБУ заблокувала канал оптового збуту контрафактного алкоголю

Служба безпеки України заблокувала у Хмельницькому масштабне виробництво і збут контрафактної підакцизної продукції, виготовленої із сировини сумнівної якості. Щомісячний «прибуток» ділків становив до 4 млн грн.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили із незаконного обігу і попередили потрапляння до торговельної мережі:

  • понад 6,5 тонни спирту невідомого походження;
  • майже 2 тисячі пляшок підробленого алкоголю;
  • 120 ящиків контрафактних тютюнових виробів.

Вартість вилученого складає понад 5 млн грн.

Також виявлено технологічне обладнання, автомобіль, чорнові записи і пакувальну тару, які зловмисники використовували у протиправній діяльності.

За попередніми даними слідства, незаконний бізнес організували декілька мешканців обласного центру. В орендованому складському приміщенні зловмисники облаштували підпільний цех з виготовлення сурогату, а також зберігали контрафактні цигарки.

Готову підробку ділки збували під виглядом відомих брендів через розгалужену мережу оптових покупців. Вантаж для замовників вони доправляли власним автотранспортом.

У межах кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні заходи для притягнення до відповідальності осіб, причетних до незаконних дій.

Встановлюються джерела нелегального надходження тютюнових виробів, а також сировини для виробництва фальсифікату.

Документування протиправної діяльності проводилось спільно з Державною фіскальною службою, Управлінням стратегічних розслідувань Національної поліції у Хмельницькій області та за процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури.

Пресслужба СБУ у Хмельницькій області

Автор: Адміністратор сайту

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter