Низку ремонтних робіт виконали дорожники на шляху до Волочиська | Поділля News
Новини
Інфраструктура

Низку ремонтних робіт виконали дорожники на шляху до Волочиська

Після того, як середній поточний ремонт на територіальному шляху, що з’єднує Хмельницький та Волочиськ, буде завершено, дорога розшириться на 7 метрів.

На трасі Т-23-11 наразі завершені такі роботи:

  • на лівій смузі ділянки протяжністю 2 кілометри (км 0+000 – км 2+000) дорожники завершили роботи з влаштування шарів основи ровика поширення дорожнього покриття;
  • на 8-кілометровій частині автошляху, яка проходить через село Грузевиця на лівій смузі влаштовано вирівнюючий шар на відрізку протяжністю 1950 метрів; на правій смузі – на відрізку протяжністю 4800 метрів. Також влаштовано шар основи зі щебенево-піщаної суміші;
  • поблизу села Бубнівка триває влаштування ровика поширення. Також виконано фрезерування/вспушення існуючого покриття перед додаванням нового матеріалу. Ще на одній ділянці автошляху замінено трьохочкову водовідвідну трубу.

Підрядник на цьому об’єкті – АТ “URD Українські дороги” (ПрАТ «ШБУ-56»).

Довідка: траса Т-23-11 починається за межею міста Хмельницький, проходить через населені пункти Грузевиця – Чорний Острів – Наркевичі – Купіль – Користова та закінчується у Волочиську.

Поточний середній ремонт – відновлення необхідних транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини, виправлення незначних пошкоджень окремих елементів автомобільної дороги і доведення елементів облаштування до нормативних вимог,нагадують у Службі автомобільних доріг Хмельницької області.

Також учасників руху закликають дотримуватись правил, особливо на ділянках, де працює дорожня техніка.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм, у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter