Новини
Суспільство

У Хмельницькому гвардійці дарували жінкам квіти (ФОТО)

Аби створити мешканкам обласного центру святковий настрій, гвардійці з букетами весняних квітів вийшли на вулиці міста, аби привітати жінок та нагадати про важливу роль матері.

День Матері – зворушливе і тепле свято, саме тому відзначаємо його такої ніжної й красивої пори – в середині травня. І зовсім скоро святкуватимемо й вітатимемо найдорожчих – тих, хто дав життя, з кого почався земний шлях кожного з нас.

 Усі ми з дитинства і до кінця наших днів несемо в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка втілює в собі ніжність й доброту усього світу, розуміння і прийняття, вселенську й безумовну любов і всепрощення.

Уже напередодні, аби створити матусям святковий настрій та нагадати усім, хто має мам, про це красиве і важливе свято, хмельницькі гвардійці приготували ніжні квіти та вирушили на вулиці міста з привітаннями та найкращими побажаннями для жінок, які здійснили таку важливу місію – дали життя, які горді називатися прекрасним словом – «мама».

Для мене це дуже важливий і значний день, коли ми вітаємо своїх матерів. Хоч я цього року зможу привітати свою маму лише по телефону, зате мені випала нагода привітати інших мам тут, у місті, де я проходжу службу. Це дуже приємно – подарувати квіти і сказати теплі слова з найкращими побажаннями жінкам, які подарували життя своїм дітям. Вважаю, що це також є гарним прикладом та нагадуванням про таке важливе свято і для інших, – розповідає солдат строкової служби Володимир Лопата.

Хмельничанки, які отримали квіти й привітання від гвардійців, були зворушені та приємно вражені.

Це так несподівано і дуже приємно – отримати незадовго до такого чудового дня привітання просто на вулиці. У нас в родині також прийнято, що у День Матері діти вітають маму, але дуже зворушливо отримати теплі слова і квіти до свята від військових, адже їхні мами, напевно, зараз далеко і, думаю, що вони в обличчі нас, мам-хмельничанок, поздоровили і своїх рідних матусь, – поділилася мама двох діток хмельничанка Світлана.

Марина Березюк. Фото автора

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook