Новини
Екологія

У Хмельницькому районі порушили специфічний правовий режим земель водного фонду

У Меджибізькій громаді, що на Хмельниччині зафіксували незаконне облаштування МАФу на землях водного фонду.

На межі населених пунктів Меджибіж та Требухівці, в межах земляного полотна на 28 кілометрі автодороги Т-23-19 на греблі гідроспоруди виявлено факт проведення будівельних робіт з облаштування МАФу. Про це, з відповідним зверненням до Держекоінспекції у Хмельницькій області звернулась Служба автомобільних доріг Хмельницької області.

«Інспектори Держекоінспекції у Хмельницькій області, під час перевірки зазначеного факту, встановили, що виконавчий комітет Меджибізької селищної ради у 2018 році своїм рішенням визначив можливим встановлення тимчасової споруди на землях водного фонду, тим самим порушуючи вимоги чинного законодавства України»,повідомляє Головний державний інспектор з охорони довкілля Хмельниччини Андрій Мартинов.

Враховуючи те, що встановлені обмеження у використанні земельних ділянок прибережних захисних смуг річок щодо будівництва споруд, Держекоінспекція у Хмельницькій області звернулась з вимогою до Меджибізької селищної ради про приведення у відповідність із законодавством прийнятого ними рішення. Про виконання відповідною радою вимог Інспекції, а також про усунення правопорушення, буде повідомлено додатково.

Автор: Наталя Кошай

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook