Новини
Інфраструктура

Мешканці Хмельниччини обирають прогнозовані платежі за газ

Майже 4500 клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», вже обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Нова пропозиція компанії робить витрати на енергоресурс прогнозованими, адже підписники тарифу сплачують за блакитне паливо щомісяця однакові суми, що розраховуються за такою формулою: річний об’єм спожитого клієнтом газу множиться на фіксовану на рік ціну (7,99 грн кубометр) та ділиться на кількість місяців, що залишилась до завершення дії тарифу.

 Під час холодів, коли споживання газу найбільше, така можливість зменшує витрати коштів на обігрів оселі і запобігає надмірним навантаженням на сімейний бюджет.

Наприклад, аби застрахувати себе від великих сум у платіжках за енергоресурс, нещодавно новий тариф підключила родина пані Поліни з Шепетівщини.

«Я педагог. На жаль, зарплати вчителів в українських реаліях залишають бажати кращого. Остання зима і початок весни були досить холодними, тому доводилося дуже ретельно контролювати використання газу, щоб обігріти хату і не переобтяжити сімейний бюджет. Коли дізналася від працівників «Хмельницькгаз Збуту», які завітали до нашого селища, про сплату за газ рівними частинами протягом року, то вирішила спробувати. Сподіваюся, вже більше не рахуватиму «куби» взимку, адже відтепер всі витрати на паливо розплановані заздалегідь. Як кажуть, готуй санчата влітку», – розповідає Поліна Сергіївна.

За словами педагогині, вона також порадила скористатися тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» своїй дорослій дочці, яка вже дослухалася до батьківської поради.

Досить показовим є вибір на користь нового тарифу професіоналів. Зокрема, Тетяна Дмитрівна з Білогір’я працює в енергетичній сфері вже понад 10 років, тому одразу оцінила переваги вигідної пропозиції в ринкових умовах.

«На оптовому ринку ціна на газ встановлює антирекорди, на Українській енергетичній біржі ресурс серпня коштує понад 15 грн за кубометр з ПДВ на умовах післяплати. Саме тому «Твій газ Рівномірний платіж» є дуже вдалим вибором для тих, хто має власне опалення в оселі, адже він не лише фіксує на рік ціну в 7,99 грн за куб м, а й суттєво зменшує витрати на газ в опалювальний сезон. Без вагань раджу клієнтам та своїм знайомим обирати саме цю пропозицію», – говорить пані Тетяна.

Натомість для пана Дмитра з Хмельницького, якому інколи доводилося укладати договори реструктуризації боргів, новий тариф – можливість уникнути вимушених невчасних платежів.

«У холодні зими я стабільно спалюю за місяць понад 300 “кубів” газу для опалення. В час коронакризи платежі за паливо були суттєвим навантаженням для нашого сімейного бюджету, тому розраховуватися вчасно та повністю було не так вже й легко. Аби уникнути повторення цієї ситуації в прийдешньому, ми вирішили скористатися «розстрочкою на газ» – тарифом «Твій газ рівномірний платіж». Відтепер щомісяця платитиму приблизно 1000 гривень і забуду про рахунки в понад 2500 грн взимку та вимушені борги. Розраховуватися рівними частинами протягом року для нас зручніше», – зазначає хмельничанин.

А пані Ірина з Кам’янця-Подільського раніше від жовтня до квітня сплачувала за газ до 5-6 тис грн щомісяця. Аби зменшити ці витрати, влітку містянка накопичувала на своєму рахунку переплати, однак це додавало «головного болю» на облік коштів.

«Коли дізналася про тариф «Твій газ Рівномірний платіж», одразу вирішила спробувати. Відтепер щомісяця витрачаю на паливо приблизно 1900 грн і не переймаюся обліком та сумами, які набігатимуть за обігрів будинку взимку. Цією можливістю вже скористався і мій син. Обов’язково пораджу перейти на новий тариф моїм друзям та знайомим, які мають власне опалення», – розповідає Ірина Миколаївна.

Дізнатися більше про «Твій газ Рівномірний платіж» та знайти калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу, допоможе сайт: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/

Перейти на тариф споживачі можуть у зручний для себе спосіб:

Нагадаємо, підключити «Твій газ Рівномірний платіж» можна до кінця літа, а діятиме він до 30 квітня 2022 року. Саме тому охочим варто поквапитися із переходом.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook