Новини
Екологія

За підтримки «Контінентал» висаджено понад вісім тисяч дерев

Третій рік поспіль Компанія «Контінентал» реалізує екологічну акцію «Марафон лип». В межах проєкту працівники Компанії спільно із бджолярами та місцевими громадами висаджують медодайні дерева на територіях присутності «Контінентал».

Цього року на Хмельниччині й Тернопільщині вкоренили понад 3 тисячі саджанців лип, а за три роки існування проєкту вже висаджено майже 8,5 тисячі дерев. Таким чином, «Контінентал» не лише озеленює території громад, а й підтримує розвиток бджолярства.

Наша Компанія налагодила тісну співпрацю із бджолярами та активно підтримує розвиток бджільництва в областях, де працює. За підтримки “Контінентал” уже створено 13 пасічних кооперативів та першу в Україні інтерактивну карту медодайних культур. Така співпраця вигідна для обох сторін: для Компанії це запилення її полів, а для бджолярів — можливість зібрати більші об’єми меду та отримати додатковий прибуток. Виграють від цього і місцеві громади, на території яких ми спільно висаджуємо дерева, – зазначила директорка департаменту комунікацій та соціальних проєктів «Контінентал Фармерз Груп» Нонна Шмідік.

Місце для висаджування дерев визначають представники органів місцевого самоврядування спільно з лісомисливськими господарствами. До акції долучаються працівники «Контінентал», пасічники, школярі та небайдужі місцеві мешканці. Від початку втілення «Марафону лип» «Контінентал» придбав і передав громадам молоді деревця на суму понад 283 тис. грн.

Надія Штокало

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook