Новини
Городоцька міська

Новий IQ-офіс за 350 мільйонів інвестицій відкрили на Хмельниччині (ФОТО)

Інноваційний IQ-офіс в місті Городок на Хмельниччині стане потужним інтелектуальним хабом, який залучатиме в регіон перспективні кадри у сфері інформаційних технологій з усієї України. На те, аби реконструювати старе приміщення заводу та звести на його місці (зберігши історичну будівлю) новий сучасний “офіс майбутнього”, знадобилося півтора року та понад 300 мільйонів гривень інвестицій.

Тут буде сконцентровано “мозковий центр” групи компаній “Епіцентр”. Він об’єднає під одним дахом понад 600 фахівців ІТ-департаменту компанії, діджитал-департаменту, відділу контенту, автоматичного замовлення товарів, центру комунікацій тощо.

IQ-офіс стане “магнітом” для залучення перспективних кадрів, які працюватимуть на благо міста та дадуть йому новий поштовх у розвитку. Ми не тільки гарантуємо привабливі ринкові зарплати, надзвичайно комфортні робочі місця, ми створюємо новий формат технологічного офісу. І хочемо, щоб інші інвестори, за нашим прикладом, також вкладалися у розвиток регіональних центрів, – розповіла співзасновниця групи компаній “Епіцентр К”  Галина Герега. 

Загалом у проєкт, реалізація якого тривала 1,5 року, інвестовано 350 млн грн. Це рекордні для Городка інвестиції, які перевищують річний бюджет міста. Компанія здійснила повну реновацію напівзруйнованої будівлі управління верстатобудівного заводу, вдихнувши нове життя в цю знакову для місцевих жителів споруду. 

Ми зберегли історичну будівлю, повністю оновивши її внутрішній простір та перетворили його на сучасний технологічний офіс площею 6300 кв. м з просторими open space, місцями для відпочинку та навіть гейм-кімнатами, – зазначив співзасновник групи компаній “Епіцентр К” Олександр Герега. 

Загалом при реалізації проєкту використано майже 500 тонн металу, 1500 куб. м бетону, 35 км електрокабелів.

Попередньо будівля заводу мала 5 поверхів. Проте під час реконструкції горішній поверх демонтували, а на його місці звели два нові, тож наразі IQ-офісу має сім поверхів. На даху облаштували власну котельню, яка обслуговуватиме весь інноваційний центр. А всередині офісу встановили систему “розумний дім”, найсучасніші системи вентиляції, кондиціювання, освітлення та опалення. 

Інтер’єри IQ-офісу виконані у стилі кубізму. На стінах зображені відомі постаті світу технологій: Стів Джобс, Марк Цукерберг, Ілон Маск, Джеф Безос, Альберт Ейнштейн тощо.

Робочий простір IQ-офісу організовано у форматі зон open space з кількома окремими кабінетами та креативними зонами релаксу. Тут розмістилися такі робочі локації як IT-Hub, контакт-центр ГК «Епіцентр», Digital Innovation Hub та центр Business Data Analytics.

Також проєктом передбачені навколо IQ-офісу сучасні зони відпочинку. Для власників електромобілів на паркінгу встановлені електрозарядки. У перспективі поруч з офісом планується будівництво готелю.

Напевно, несподіванкою для багатьох стала присутність на відкритті IQ-офісу у Городку лідерки ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко, яка долучилася до урочистостей, окрема, до перерізання традиційної червоної стрічки.

Тож тепер місто Городок буде відоме не лише унікальним музеєм, зведеним за кошти мецената, а й унікальним “офісом майбутнього”, який також збудували за кошти приватного бізнесу.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook