Новини
Увага!

На Хмельниччині запровадили жорсткіші обмеження на час воєнного стану

Серед рішень, прийнятих вчора керівництвом Хмельницької обласної військової адміністрації, – заборона на продаж алкоголю, заборона на довготривале поселення чоловіків призовного віку та додаткові заходи задля безпеки дітей. Керівникам підприємств у Хмельницькому порадили змінити графіки роботи.

Від сьогодні, 1 березня, чоловіків віком від 18 до 60 років дозволено поселяти на території Хмельниччини на строк не більше, ніж 48 годин. Така вимога діє для всіх закладів, які надають послуги з поселення. Відповідне рішення підписали керівник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та військовий комісар Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Костянтин Радченко.

Також в області заборонили продаж міцного алкоголю. Рішення набрати чинності від сьогодні, 1 березня. Натомість слабкоалкогольні напої, вміст етилового спирту становить від 0.5% до 8,5% до продажу дозволені.

Також від сьогодні набирає чинності рішення про заборону дітям віком до 16 років перебувати на вулиці без супроводу дорослих. Виняток – територія в радіусі 100 метрів від помешкання.

Мешканцям Хмельницького нагадали про заборону пересування містом під час дії комендантського часу, а керівникам підприємств порадили змінити графіки роботи.

Зверталась велика кількість керівників підрозділів підприємств комунальної власності, бюджетних установ, щоби надати їм перепустки, які дозволяють пересуватись під час комендантської години. Ми забороняємо перепустки для такої цілі! Змініть графіки роботи своїх підприємств. Немає зараз потреби, щоб працівник прибував на роботу о шостій годині, – зазначив заступник Хмельницького міського голови Олег Шинкарук.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook