Новини
Суспільство

Юний Лео, який рятується від війни на Хмельниччині, отримав подарунок від правоохоронців

Трирічний Лео з Ірпеня, який став відомим на весь світ завдяки короткому домашньому відео, відзнятому на Хмельниччині, продовжує завойовувати серця людей та дарувати їм щирі позитивні емоції. Вдячні слухачі також роблять малому корисні подарунки, аби він надалі вдосконалював свій артистичний талант.

Пісня “Ой, у лузі червона калина” прославила маленького Леонарда Бушу та зробила з нього зірку соцмереж. Хлопчик став героєм численних новинних сюжетів, виступив онлайн разом зі Святославом Вакарчуком на благодійному концерті у метро. Його радо зустрічають скрізь, куди б він не приїхав з родиною, із задоволенням слухають, як маленький артист співає, та тішать малюка приємними дарунками. Як це зробили працівники Сервісних центрів МВС у Хмельницькій області, котрі, на знак подяки за його талант, подарували хлопчику круті дитячі барабани для музичного драйву.

За словами батьків Лео, за два дні до війни він мав йти до музичної школи, де планував вчитися грати на гітарі. Та натомість довелося залишити рідний дім та тікати від обстрілів на Хмельниччину. Тут малий артист грає на всьому, що трапляється під руки.

Ще вчора змайстрував з відра собі барабан. А сьогодні ми привезли йому прям крутий, для музичного драйву, розповіли на сторінці Сервісних центрів МВС.

Тож тепер маленький Лео матиме можливість опановувати новий музичний інструмент, тішити своїх слухачів новими піснями та розвивати свій талант на рідній землі, аби в майбутньому збирати стадіони шанувальників і за кордоном.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook