Два міста на Хмельниччині отримали гуманітарну допомогу для переселенців
У Нетішині та Кам’янці отримали гуманітарні вантажі, призначені для внутрішньо переміщених осіб. Для отримання допомоги переселенцям потрібно прийти до місця видачі допомоги з документами, що підтверджують їхню особу та статус.
Нетішинська міська тергромада отримала благодійну допомогу (продуктові набори) від американського фонду World Central Kitchen для осіб, які постраждали від війни та проживають на території громади.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/gumanitarna-netishy-n-03.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/gumanitarna-netishy-n-01.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/gumanitarna-netishy-n-02.jpg)
Отримати допомогу можна в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: проспект Незалежності, 18, вже від сьогодні, 10 липня, з 11.00, та в робочі дні. При собі мати паспорт та довідку ВПО, – повідомили у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.
Телефон для довідок: 096-129-24-81, 096-943-75-29
До Кам’янця-Подільського гуманітарна допомога прибула з Італії. Цього разу доставили одяг для дорослих та дітей.
Звертаємося до внутрішньо-переміщених осіб, незахищених верств населення нашої громади! Приходьте до нашого Центру надання гуманітарної допомоги та отримайте безплатно дитячий та дорослий одяг, взуття, інші необхідні речі, – повідомив голова районної ради Михайло Сімашкевич.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/gumanitarna-kamyanets-01.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/gumanitarna-kamyanets-02.jpg)
Центр працює щодня (окрім вихідних) з 9:00 до 16.00 за адресою: площа Вірменський ринок, 8.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook