Новини
Суспільство

Мультифункціональний медичний автомобіль передали правоохоронцям Хмельниччини колеги з Німеччини

Представники німецької секції Міжнародної поліцейської асоціації (IPA) привезли до України та передали колегам-поліцейським з Хмельницького спеціалізований мультифункціональний медичний автомобіль, додаткове обладнання до нього і необхідні медикаменти.

Правоохоронці, своєю чергою, передали транспортний засіб на потреби відомчої медицини державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Хмельницькій області».

В період війни в Україні автомобіль хочуть укомплектувати додатковими ношами та обладнанням, щоб при потребі використовувати для швидкого транспортування поранених. А згодом його планують переобладнати під пересувний пункт для проведення медичного профілактичного огляду працівників поліції, які працюють у віддалених куточках Хмельниччини.

Доставка спеціалізованого транспортного засобу в Україну стала можливою завдяки спільним зусиллям Міжнародної поліцейської асоціації, поліції Хмельниччини та обласної організації ФСТ «Динамо».

Гроші для придбання автомобіля та медикаментів зібрали німецькі правоохоронці, які є членами IPA, повідомили у поліції Хмельницької області.

Нагадаємо, вчора у Хмельницькому представники Благодійного фонду “Волонтери Поділля” показали автівки, придбані за пожертви для фронту.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook