Новини
Інфраструктура

П’ять вживаних тролейбусів Škoda хочуть придбати для Хмельницького

Тролейбусний парк Хмельницького може поповнитися п’ятьма тролейбусами Škoda. Не новими, а тим, які були в користуванні. Відповідний тендер оголосило КП “Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс”. Очікувана вартість закупівлі – 125 тисяч євро без ПДВ.

Відповідно до умов тендеру, опублікованого на майданчику електронних закупівель Prozorro. придбати планують 5 вживаних низькопідлогових тролейбусів – 4 звичайних 2-вісних Škoda 24Tr Irisbus та 1 зічленованого 3-вісного Škoda 25Tr Irisbus (або аналогів). Це чеські тролейбуси з електричним начинням Škoda у кузові Irisbus, повідомляє AllTransUA.

Серед вимог до пропозицій – експлуатація в країнах ЄС, дата випуску – не раніше 2006 і 2007 років відповідно, термін поставки – до 31 грудня 2022 року тощо.

Відбудеться аукціон 12 серпня.

На відміну від сусідніх західно-українських міст, у Хмельницькому до цього ніколи не було закупівель вживаної техніки з європейських країн, тому це може бути новий досвід для підприємства, – йдеться у повідомленні.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook