Міський голова Кам’янця закликав містян бути уважними до сигналів тривоги найближчими днями
Повідомлення для мешканців Кам’янця-Подільського про необхідність бути пильними та не нехтувати сигналами тривоги міський голова опублікував на своїх сторінках у соцмережах.
Причину появи такого повідомлення міський голова не пояснює, лише закликає мешканців громади в період 26-27 серпня особливо дбати про свою безпеку.
Шановна громадо Кам’янця-Подільського! Прошу СЬОГОДНІ/ЗАВТРА особливо бути пильними і не нехтувати сигналами ПОВІТРЯНА ТРИВОГА! – написав Михайло Посітко.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/positko-try-voga.jpg)
Нагадаємо, у День незалежності України від “прильотів” постраждали мешканці Шепетівки, будинки яких пошкодила вибухова хвиля внаслідок влучання двох ворожих ракет в одне з підприємств критичної інфраструктури міста. Наразі у райцентрі продовжують фіксувати збитки, завдані обстрілом. Мешканцям міста радять робити це самостійно та звертатися по влади по матеріали, необхідні для тимчасової ліквідації пошкоджень.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/shepetivka-dopomoga.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook