Новини
Політика

Голова Хмельницької облради перебуває з робочим візитом у США

Голова обласної ради Віолета Лабазюк та депутат обласної ради Андрій Кланца на запрошення американської благодійної організації «August Mission» перебувають з робочим візитом в американському штаті Юта.

Мета візиту – налагодження подальшої плідної міжнародної співпраці щодо підтримки Хмельниччини в умовах війни.

«August Mission» – це група волонтерів, яка вже шість місяців долучається до підтримки тимчасово вимушених переселенців, які сьогодні перебувають на Хмельниччині. У рамках співпраці на гуманітарний штаб Хмельницької обласної ради за сприяння цієї американської благодійної організації вже надійшла чимала кількість гуманітарних вантажів. В основному, це продукти, засоби особистої гігієни, одяг та речі першої потреби.

Віолета Лабазюк  прибула до Сполучених Штатів Америки, аби від імені усіх жителів Хмельниччини висловити благодійній організації «August Mission» слова вдячності за небайдужість, активну благодійну діяльність,  участь у національному відродженні України, самовідданість, співпрацю та постійну посильну допомогу українцям.

«З початку повномасштабної війни в Україні працює понад 40 міжнародних організацій з допомоги внутрішньо переміщеним особам, які наразі проживають в нашому регіоні. З August Mission ми познайомились під час роботи у гуманітарному штабі при Хмельницькій обласній раді. Маємо можливість налагодити тісну співпрацю між штатом Юта та Хмельниччиною з метою підтримки нашого регіону в умовах війни», – зазначає Віолета Лабазюк.

Протягом тижня головою обласної ради заплановано провести низку робочих зустрічей з реалізації спільних проєктів, спрямованих на підтримку України, повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної ради.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook