Медичні заклади у Хмельницькому отримали продукти та техніку від Червоного Хреста
У два медичні та один соціальний заклади Хмельницького сьогодні представники обласної та міської організацій Товариства Червоного Хреста України доставили цінні вантажі, які стануть у пригоді пацієнтам та мешканцям, в тому числі з-поміж внутрішньо переміщених осіб.
У Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни представники обласної організації ТЧХУ доставили 400 продуктових наборів та побутову техніку: три холодильники та морозильну камеру.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/01_gospital-.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/02_gospital--766x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/03_gospital--766x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/04_gospital--978x1024.jpg)
У Хмельницьку центральну районну лікарню для забезпечення потреб пацієнтів передали побутову техніку:
- 4 пральні машини
- 6 мікрохвильових печей
- 3 холодильники
- 1 морозильну камеру
Техніку медичним закладам передали завдяки компанії Samsung Electronics. Долучився до процесу передачі техніки голова Хмельницької районної ради Олександр Чорнієвич.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/01_rajlikarnya.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/02_rajlikarnya-1024x804.jpg)
Ще одну пральну машину від Samsung Electronics передали представники Хмельницької міської організації ТЧХУ у геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці. У закладі наразі перебуває 80 лежачих хворих з різних регіонів, які постраждали від війни в Україні.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook