Польське кладовище прибрали у Кам’янці (ФОТО)
Запланована на сьогодні толока у Кам’янці-Подільському вдалася на славу. Все, що було зайвого на Польському кладовищі небайдужі кам’янчани прибрали, на знак подяки польському народу за підтримку України в час нелегкого випробування війною.
Працювали комунальники, представники галузі культури, люди з числа внутрішньо переміщених осіб та всі бажаючі. Дякуємо кожному, хто долучився і таким чином продемонстрував подяку народові, який усіма силами підтримує українців у такий нелегкий час боротьби за волю! – прокоментували гарну справу у міській раді.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-01-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-02-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-03-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-04-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-05-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-06-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-08-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-09-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-10-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pry-by-rannya-kladovy-shhe-07-1024x683.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook