У хмельницькій бібліотеці відкрили зимову виставку (ФОТО)
Експозицію, присвячену диву зими, за ініціативи художників Хмельницької обласної організації Національної спілки художників України, відкрили сьогодні у виставковій залі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.
Вернісаж до зимових свят, за словами митців та працівників бібліотеки став гарною традицією, яку підтримали організатори і цього тяжкого 2022 року:
Цей рік дійсно не багатий на радісні й позитивні події. Тож, і митці в свою чергу сьогодні висвітлюють у своїх творах тему війни та героїчного українського спротиву. Спільні виставки наших спілчан присвячені сьогоденню успішно подорожують Україною. Проте, саме цю виставку я хочу відзначити, як знакову у цьому році. Адже вона надзвичайно мирна, позитивна і вертає нас до почуттів майбутнього спокою і насолоди українською природою – одразу після нашої перемоги! – зазначає голова спілки, митець Микола Мельничук.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-02-3.jpg)
Всього на виставці представлено 29 творів знаних митців Поділля, в жанрах класичного натюрморту, пейзажу, сюжетної картини. Крім того, в експозиції присутні витинанки єдиної жінки серед митців – Ганни Скрипало.
Про важливість таких виставок в просторах бібліотеки розповіла замісниця директорки бібліотеки Віра Тарчевська:
Ми всі за вікном, на наших рідних вулицях спостерігаємо цьогорічну зиму, яка на жаль далека від наших спогадів й бажань. Ці втори однозначно повертають нас до справжньої зимової казки. А куточки міста, в роботах окремих митців гріють душу нашим відвідувачам і нам. Крім того, ми працюємо з гостями нашого міста і такі виставки допомагають відкрити красу нашого скарбу кожному, – підкреслює пані Віра.
Слони серед зими, скляні натюрморти в яких ховається зимовий промінчик, діамантовий блискучий ліс і не тільки презентують хмельничанам і гостям нашого міста художники: Володимир Карвасарний, Микола Мельничук, Едвард Міляр, Андрій Каптар, Олександр Гуменчук, Іван Когут, Ігор Севець, Олег та Володимир Бобровські, Володимир Петровський та Ганна Скрипало.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-11-2.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-12-2.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-13-2.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-14-2.jpg)
Живопис, графіка, авторська техніка та таке автохтонне українське народне декоративно-прикладне мистецтво – представляють широкий спектр творчості подільських митців.
Виставку можна переглянути в приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва протягом місяця.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-03-3.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-05-2.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-07-3.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-08-3.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-10-1.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-04-3.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vystavka-09-2.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook