У Хмельницькому презентували виставку «Тотеми» (ФОТО, ВІДЕО)
У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва талановита художниця Ірина Жара презентувала виставку «Тотеми», присвячену зображенню жіночого образу як тотему.
За фахом Ірина Жара – лікар-офтальмолог, пластичний хірург. 26 років пропрацювала у Хмельницькому військовому шпиталі. Сьогодні – головний лікар «Подільського центру зору та естетичної медицини». Шлях у мистецтві розпочався 4 роки тому з уроків живопису у Хмельницькій артстудії «Куб», куди вона водила на заняття старшу онучку. Згодом був проєкт «мАРТен» з відомим київським художником, тренером по живопису Олегом Юровим, що закінчився презентацією виставки.
Використовуючи образи тварин, авторка підкреслює жіночі чесноти – вроду, кмітливість, розум, інтуїтивність, ніжність, романтизм, здатність протистояти насиллю. Жіночий образ – як тотем, уособлення всього, що оберігає та захищає.
Хтось творить красу словом, хтось – звуком, а хтось – кольорами. Радість, яку дають нам картини пані Ірини – це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо мистецтвом. Воно завжди єдине і нероздільне. Адже об’єднує людей, дарує красу та настрій, характеризують виставку в Центрі культури.
Переглянути роботи художниці можна до 27 січня за адресою вул. Володимирська, 103 (Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва).
Виставка працює з 9.00 до 17.00 години. Вхід – вільний.
Детальніше у сюжеті Першого Подільського
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/IMG_7624-1536x1024-2-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/326107693_3532690633631906_7713264313769674537_n-1024x682.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/325989881_883964102727033_8456609844044426845_n-1024x682.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/326046181_689699186181619_6987483937993205733_n-1024x682.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-17_14-30-01-4-768x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-17_14-30-00-1024x768.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-17_14-30-01-768x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-17_14-30-01-3-1-1-1024x768.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook