Новини
Суспільство

Соціальний готель для переселенців облаштовують у селі на Хмельниччині

Житло для внутрішньо переміщених осіб впорядковують у селі Солобківці, що на Ярмолинеччині. Для цього реконструюють приміщення амбулаторії, один з поверхів якої не використовувався.

Це приміщення амбулаторії сімейної медицини. На першому поверсі працює сама амбулаторія, а другий поверх ми облаштували повністю під проживання внутрішньо переміщених осіб, – розповідає голова Солобковецької територіальної громади Сергій Когут.

Загалом у будівлі облаштували 7 кімнат, де зможуть проживати понад два десятки людей. Тут також планують доукомплектувати два санвузли, громадську пральню, їдальню та так званий банк одягу, яким зможуть користуватися мешканці, а також пункт прокату інвентарю для людей з інвалідністю. Одне з помешкань планують використовувати як житло для сімейного лікаря, який також буде опікуватися ВПО.

Ініціювала створення такого помешкання сама громада. За словами її очільника, з коштів місцевого бюджету виділили понад 1 мільйон 700 тисяч гривень. Ремонтні роботи тривають понад два місяці. Робітники кажуть: реконструкція наближається до фінішу. Найбільше затримує роботу відсутність опалення, через яке довго сохне штукатурка, кажуть ремонтники.

За планами, уже в березні в оновлених помешканнях зможуть оселитися перші мешканці.

Відео: Перший Подільський

Читайте також: Багатодітній родині з Херсонщини обживатися на Хмельниччині допомагають благодійники

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook