Новини
Здоров’я

Хмельницька обласна лікарня отримала дороговартісне обладнання (ФОТО)

У 2023 році підтримка закладів охорони здоров’я Хмельниччини залишається пріоритетним. Майже рік українські лікарі гідно тримають медичний фронт, забезпечуючи безперебійне функціонування закладів.

У зв’язку зі збільшенням чисельності вимушено переміщених осіб в області гостро постало питання суттєвого збільшення навантаження на заклади охорони здоров’я області. Проаналізувавши ситуацію, керівництво Хмельницької області прийняло рішення про реалізацію нових проєктів з іноземними партнерами та залучення необхідної підтримки.

У вересні минулого року представники релігійної організації «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» на запрошення голови обласної ради Віолети Лабазюк з робочим візитом відвідували Хмельниччину для вивчення потреби внутрішньо переміщених осіб та військових, які проходять лікування та реабілітацію на базі медичних закладів обласної комунальної власності.

Відтак у рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між Хмельницькою обласною радою та згаданою релігійною організацією днями КНП «Хмельницька обласна лікарня» отримала дороговартісне медичне обладнання. Досягнути такого потужного результату з американцями вдалось під час робочого візиту голови обласної ради Віолети Лабазюк до штату Юта, США.

За словами керівництва та працівників Хмельницької обласної лікарні, медичне обладнання, загальна вартість якого сягає 2 мільйони 734 тисячі гривень, буде використано для потреб травматологічного, торакального, опікового та гінекологічного відділень.

Це зокрема, операційні столи та лампа, система кольпоскопічна в комплектації з камерою та програмою, монітори, помпа лапароскопічна, стійка ендоскопічна, резектоскоп біполярний, електрохірургічний апарат для біполярної резектоскопії, гістероскоп офісний тощо. Також найближчим часом реабілітаційне обладнання на суму майже 1,5 мільйона гривень надійде для потреб Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни.

Нове сучасне іноземне обладнання – це сотні врятованих людських життів. Колектив КНП «Хмельницька обласна лікарня» висловлює слова вдячності за надану допомогу та постійну підтримку медичного закладу обласній раді та закордонним благодійникам. Як результат, це стане гарантією надання вчасної високоякісної медичної допомоги населенню області та внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на Хмельниччині.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook