Новини
Суспільство

Одяг і взуття на Хмельниччині дешевшають

Інфляція на Поділлі в січні становила 0,8%. Це найнижчий показник з початку війни, крім листопада минулого року, коли вона сягнула лише 0,6%. До речі, на початку минулого року ціни зросли навіть більше, ніж цьогоріч, – на 1,1%.

Протягом січня поточного року ціни на продукти та безалкогольні напої зросли на 1,1%. Найбільше подорожчали овочі – на 6,3%. Незначно підвищились ціни на рис, хліб, кондитерські вироби з борошна, сири, м’ясо птиці, олію соняшникову, фрукти, молоко, масло, безалкогольні напої, макаронні вироби, яловичину тощо.

Водночас на 7,4–0,9% знизились ціни на продукти переробки зернових, яйця, цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,7%, у тому числі на алкогольні напої – на 1,8%, тютюнові вироби – на 1,6%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% зумовлено зменшенням цін на утримання та ремонт житла.

Підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 1,6% спричинено подорожчанням амбулаторних послуг на 2,9%. Крім того, фармацевтична продукція додала в ціні один відсоток.

Ціни на транспорт знизились на 0,3% в основному коштом здешевлення палива та мастил на 1,7%. Водночас на 2,8% подорожчав проїзд у залізничному пасажирському транспорті.

Як поінформували в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області, одяг у січні подешевшав на 0,4%, взуття – на 0,3%.

Читайте також: У селищі на Шепетівщині шиють європейське взуття

Автор: Костянтин Зварич

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook