Кам’янець готується до Великодня: на Європейській площі встановили кошик із вербою
Підготовка до Великодня у громадах Хмельниччини зазвичай розпочинається заздалегідь. Комунальні підприємства Кам’янця-Подільського почали перші приготування.
Сьогодні, 1 квітня, для християн західного обряду у Європейському сквері розмістили кошик із вербою. Усі охочі мають можливість взяти по гілочці для освячення у храмах міста 2 квітня, у Вербну неділю. Міська влада обіцяє, що аналогічний кошик буде розміщено на площі 8 квітня.
Також у місті триває весняна толока. 6 квітня заплановано генеральне прибирання на декількох локаціях – в лісопарку, біля оглядового майданчика на вулиці Івана Франка і в районі Нігинського шосе. Приєднатися можуть усі бажаючі. Тел. для довідок – 067 370 73 48.
Тим часом до акції за чисте довкілля долучаються ОСББ, управлінські компанії, підприємства та організації міста. Днями працівники Перинатального центру взяли в руки садовий інвентар та прибрали територію своєї установи: зчистили сухостій, зібрали сміття, пофарбували бруківку, підмели тротуари та проїжджу частину, провели весняну обрізку дерев.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/339134056_506788938138400_6181003041305571565_n-712x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/338902795_258118116649597_5800931173747937575_n-964x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/338974060_946137866580342_863967567669047874_n-769x1024.jpg)
Також комунальники отримали доручення міського голови Михайла Посітка звернути увагу на прибирання кладовищ у місті. Наразі вони виконують роботи по Нігинському шосе, від вулиці Руслана Коношенка. Займаються очисткою прибордюрних зон, далі – видаленням самосіву. Транспортники теж отримали завдання – організувати рейс комунального автобуса від центрального ринку до міського кладовища у пасхальні дні, про що буде повідомлено додатково, пишуть у міській раді.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/339122972_529017972506438_8591311400673998354_n-1024x461.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/339103811_909182687069687_6574521431065059987_n-1024x766.jpg)
Нагадаємо, що у Хмельницькому сьогодні відкрили Великодній ярмарок, який минулого року через війну був скасований, а цього року викликав активні обговорення у соцмережах.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/338476777_3486880764962915_1432320092351379493_n-461x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/338958168_2032956590381666_7258234498136814234_n-461x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/339021016_614859480534583_8706173536234674279_n-461x1024.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook