Новини
Культура

Кінематографісти з Кам’янця отримають відзнаку під час Каннського кінофестивалю

З 4 по 9 квітня 2023 року відбувався 4 міжнародний кінофестиваль “Cannes 7th Art Awards” (Канни, Франція), в шорт-листі якого брали участь кам’янець-подільські повнометражні фільми “Україна’22: Щоденники війни” та “UNBRIDLED”.

Захід організовано міжнародною кіноспілкою “Silk Road Production”, до складу журі входили франко-казахстанська продюсерка, режисерка та сценаристка Анара Мусрепова, французький композитор, оператор та режисер Філіпп Донон, Джейкоб фе Гізмера, відомий письменник та сценарист Алекс Гері, актриса та продюсерка з Великобританії Кіра Морган та продюсер Булат Галімгереєв.

10 квітня в рамках церемонії оголошення переможців, яка проходила в онлайн форматі, український документальний фільм про події перших місяців повномасштабної війни росії проти України “Україна’22: Щоденники війни” отримав спеціальний приз від організаторів кінофестивалю, який звучить так: “Special Prize of the “Silk Road Production” Assotiation”. Перемоги в основних номінаціях взяли професійні і незалежні фільми з Тайваню, Фінляндії, Іспанії, Італії, США, Канади, Сінгапуру, Індії, Німеччини, Пакистану, Боснії та Герцеговини.

Ознайомитись з переможцями можна за посиланням.

Частину фільмів-переможців “Cannes 7th Art Awards”, а також нагородження переможців відбудеться 23 травня 2023 року в рамках Каннського кіноринку 76-й щорічного Каннського кінофестивалю, який відбудеться з 16 по 27 травня 2023 року в Палаці фестивалів та конгресів на Набережній Круазетт (Palais des Festivals et des Congrès).

Це є великий крок для нашого незалежного кінематографа Поділля і ще один маленький крок для культурного фронту України,зазначають у пресслужбі Міжнародного кінофестивалю “Бруківка”.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook