“Алею Незламності” висадили у Хмельницькому (ФОТО)
Сьогодні, 12 квітня, колектив Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області доєднався до екоакції «Шевченко єднає Україну», висадивши «Алею Незламності» в парку по провулку Тракторний, що в обласному центрі.
Жолуді для майбутньої екоакції зібрали ще чотири роки тому. Донорами стали три дуби Тараса Шевченка на території національного заповідника на його Батьківщині на Черкащині. Їх виростили в теплицях до оптимального віку для пересадки.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/aleya-dubiv-03-1024x576.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/aleya-dubiv-02-1024x495.jpg)
Сьогодні ми формуємо алею з 27 дубів, що символізує кількість областей, АР Крим, міста Київ та Севастополь. Молоді дуби є символом незламного духу Кобзаря, української міці, витривалості та стійкості, – розповів перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Олег ДАЦЕНКО.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/aleya-dubiv-04-1024x681.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/aleya-dubiv-05-1024x681.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/aleya-dubiv-06-1024x681.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/aleya-dubiv-07-1024x681.jpg)
Ця висадка саджанців є дуже важливою для екологічної стабільності країни та нагадує нам, що кожен з нас може зробити свій внесок у збереження природи та підтримку екологічних ініціатив, наголошують у Держекоінспекції.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/aleya-dubiv-08-681x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/aleya-dubiv-09-681x1024.jpg)
Нагадаємо, до 1 травня хмельничани можуть долучитися до висадки кленів у центрі міста. Зробити це доведеться власним коштом.
Автор: Тетяна Новак
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook