Вперше за 30 років у Кам’янці на оновленому стадіоні відбувся футбольний матч команд першої ліги
Напередодні, 22 квітня, на оновленому центральному стадіоні в Кам’янці-Подільському відбувся футбольний матч команд першої ліги: «Епіцентр» Кам’янець-Подільський – «Металург” Запоріжжя. За результатами гри, перемогу здобула команда з Запоріжжя “Металург” з рахунком 2:1.
Про це повідомив кам’янецький міський голова Михайло Посітко в соціальних мережах.
ФУТБОЛ В КАМ’ЯНЦІ Є!
Вперше, за 30-ть років, на нашому оновленому центральному стадіоні ім. Тонкочеєва відбувся футбольний матч команд першої ліги: «Епіцентр» Кам’янець-Подільський – «Металург” Запоріжжя. Скажу чесно, це одна з моїх мрій, а також – тисяч кам’янчан, які чекали своєї професійної футбольної команди. Ще у 2015 році я обіцяв, що ця мрія здійсниться!
На жаль, поки за вимогами безпеки, ігри відбуваються з обмеженою кількістю глядачів. Та я впевнений, що незабаром вся трибуна буде заповнена глядачами.
Так, ми сьогодні не виграли, але ми сьогодні перемогли: перший футбольний матч відбувся! – йдеться в дописі.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/343100909_1670152806767761_6705485049946197319_n.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/342704064_6862813480414274_7136589584285367897_n-1024x678.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/342707958_1347415939373393_2806824068586149403_n-773x1024.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/342639117_2200025543719257_5028586251893295511_n-768x1024.webp)
Дивіться футбольний матч у записі
Нагадаємо, легендарний стадіон імені Григорія Тонкочеєва, який пам’ятає спортивні перемоги і поразки та низку святкувань і фестивальних дійств, відкрили в липні минулого року після трирічного ремонту за президентською програмою «Велике будівництво». Спортивний об’єкт не оновлювався понад 60 років існування.
Автор: Наталя КошайВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook