Автомобілі та техніку передали поліцейським спецпризначенцям з Хмельниччини
Два автомобілі, генератор та дрони отримали поліцейські спецпідрозділи з Хмельниччини, які захищають Україну у найгарячіших точках фронту. До збору необхідного захисникам обладнання та транспорту долучилися кілька громад області.
Днями дрони, які називають “очима” захисників у цій війні, вручив правоохоронцям перший заступник начальника Хмельницької військової адміністрації Сергій Тюрін.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/spetspryznachentsi-tehnika-04-1024x676.webp)
Вчора два автомобілі підвищеної прохідності та генератор, який потрібен захисникам у польових умовах, передали правоохоронцям міський голова Шепетівки Віталій Бузиль, міський голова Деражні Андрій Ковпак, волонтер Віталій Кучер та перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, повідомили у поліції Хмельницької області.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/spetspryznachentsi-tehnika-01-1024x676.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/spetspryznachentsi-tehnika-02-1024x676.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook