Новини
Офіційно

Поштову марку “Гвардія наступу” презентували та погасили у Хмельницькому

Сьогодні, 9 травня, у День Європи, на майдані Незалежності у місті Хмельницький відбулася  церемонія спецпогашення нової марки “Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу”. Участь у церемонії взяли заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк, перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, керівництво Головного управління Національної поліції України в області, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького, формування Національної Гвардії України та директор Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Микола Громов.

Нові марки “Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу” тиражем 235 тисяч примірників ввела в обіг “Укрпошта” від сьогодні, 9 травня.

Поштовий блок «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу» продовжує випуск «Слава Збройним Силам України!», презентований Укрпоштою в 2022 році, і містить поштові марки, на яких зображені бійці Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України.

Невдовзі поштові випуски із зображеннями українських військових будуть доповнюватися новими серіями марок, присвячені Генеральному управлінню розвідки та Службі безпеки України.

Нагадаємо, на початку лютого 2023 року МВС України оголосило про формування добровольчих батальйонів «Гвардії наступу». Це спеціальні підрозділи, які спинятимуть спроби росіян прорватися через наші кордони і братимуть участь у визволенні України.

Номінал кожної марки – F (23 грн), вартість блоку – 69 грн. До марки буде випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та три художні картки. Автор поштового випуску – заслужений художник України Олександр Охапкін.

Марки, спецпогашення яких сьогодні відбулося у майже у всіх регіонах України та на столичному головпоштамті, можна придбати у поштових відділеннях, в офіційному філателістичному онлайн-магазині “Укрпошти” та на маркетплейсах eBay і Amazon.

Донати, зібрані від 4 до 9 травня під час оформлення замовлення в Поштовому маркеті Укрпошти, будуть направлені на допомогу та підтримку спецпідрозділів «Гвардії наступу», – повідомили у Хмельницькій обласній раді.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook