Новини
Офіційно

На полях Хмельниччини зупинятимуть роботу сільгосптехніки під час повітряних тривог

Про рішення ради оборони Хмельницької області, а також про хід ліквідації наслідків обстрілу Хмельницької громади та допомогу постраждалим розповів сьогодні, 23 травня, в.о. начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Рішення про те, щоб під час повітряних тривог будь-яка сільськогосподарська техніка на полях краю не працювала, прийняла сьогодні рада оборони Хмельницької області. У Хмельницькій обласній військовій адміністрації закликають з розумінням поставитися до таких змін, покликаних безпечно провести весняно-польові роботи.

Також на брифінгу Сергій Тюрі розповів, як у Хмельницькій громаді триває ліквідація наслідків ворожої атаки безпілотників на об’єкт критичної інфраструктури, що стався 13 травня.

Тривають роботи з оцінки та відновлення пошкодженої інфраструктури, домоволодінь, закладів культури, охорони здоров’я, освіти та інших комунальних закладів двох територіальних громад області, які внаслідок нападу зазнали матеріальних збитків та значних руйнувань. Також розгорнуті пункти видачі будівельних матеріалів, продовжується робота будівельних ремонтних бригад, – йдеться у повідомленні Хмельницької ОВА.

У громадах працює комісія з надання грошової компенсації від держави на відновлення пошкодженого майна через послугу «єВідновлення». Наразі в області зареєстровано близько 1200 заявок від постраждалих. Заявки перебувають на стадії розгляду.

Скористатися можливістю отримати грошову компенсацію можна, оформивши відповідну заявку у застосунку Дія. Компенсація надходитиме по завершенню оцінки пошкоджень.

Завдяки співпраці із міжнародними благодійними організаціями є домовленість щодо можливості надання допомоги для відновлення комунальної власності.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook