Відомий артист передав дрони хмельницьким нацгвардійцям
Необхідну та своєчасну підтримку, а саме – квадрокоптери, що застосовуватимуться при виконанні бойових завдань, передав відомий український співак, автор пісень, композитор та волонтер Дмитро Монатик одному з підрозділів Нацгвардії.
Передача волонтерської допомоги відбулася за сприяння Хмельницької обласної військової адміністрації.
Країну, в якій волонтерять усі, неможливо перемогти! – сказав перший заступник голови ОВА Сергій Тюрін. — Дякуємо Дмитру Монатику, Громадській організації «Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії» та всім причетним за «пташок» для наших нацгвардійців! Переможемо!»
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/drony-021.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/drony-03.webp)
Командир військової частини від імені особового складу подякував артисту та його колегам, усім, хто долучився до допомоги, та продовжує невтомно підтримувати військо, наближаючи нашу перемогу.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/drony-04.webp)
Автор: Тетяна НовакНайближчим часом отримані літальні апарати вирушать на виконання завдань. Маємо висококласних, підготовлених фахівців для роботи з ними, – прокоментував командир. – Вдячні кожному, хто залишається нашим надійним тилом – нашим волонтерам. Разом ведемо цю боротьбу за волю й відвоюємо нашу Україну! Разом ми сила! Дякуємо! Слава Україні!
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook