Дітям військових організували літній відпочинок у таборі на Хмельниччині (ФОТО)
Свіже повітря, ігри та розваги, спілкування з однолітками, вечірні кіноперегляди мультиків та кіно – такою (і не лише) є програма відпочинку для дітей військових, організована в оздоровчо-патріотичному таборі «Eko Life Збруч» у рамках проєкту «ПОДІЛЛЯ МРІЙ», що працює другий рік поспіль.
Колись занедбану територію у селі Зайчики в Волочиській громаді команда благодійного фонду сім’ї Лабазюк «МИ ПОРУЧ» впорядкувала та облаштувала там дитячий табір. У відпочинковому містечку є комфортні будиночки, спортивні майданчики, де діти можуть грати у футбол та волейбол. Є також можливість активно відпочити на воді – для цього придбали байдарки, човни та катамарани.
![басейн у таборі «Eko Life Збруч»](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/vydpochynok-03.jpg)
Ще одним улюбленим місцем відпочинку дітей, без сумніву, стане басейн, який також з’явився у таборі. І в дощову погоду та у випадку знеструмлень діти не будуть сидіти без діла – для проведення заходів під час опадів облаштували майданчик із захисним куполом та подбали про постійне електроживлення території.
![захисний купол у таборі «Eko Life Збруч»](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/vydpochynok-04.jpg)
На першу зміну, що почалася 7 червня, до табору приїхали 75 юних мешканців Волочиської тергромади. Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк приїхала на відкриття та ознайомилася з умовами відпочинку дітей.
![Віолета Лабазюк «Eko Life Збруч»](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/vydpochynok-01.jpg)
Саме заради дітей ми працюємо та реалізовуємо такі важливі соціальні проєкти. Поки батьки захищають Україну від ворога, ми дбаємо про їхніх дітей. Гарного вам відпочинку на базі «Eco-life «Збруч», міцної дружби та незабутніх яскравих вражень! – сказала Віолета Олександрівна, звертаючись до перших цьогорічних учасників табору.
Одне з головних завдань табору – національно-патріотичне виховання. Тож паралельно з роботою над назвами, гаслами, емблемами своїх загонів, діти з перших днів перебування у таборі активно долучаються до майстер-класів, виготовляють патріотичну сувенірку, малюють, ходять до лісу на прогулянки.
![вказівники у таборі «Eko Life Збруч»](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/vydpochynok-08-682x1024.jpg)
![відпочинок у таборі «Eko Life Збруч»](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/vydpochynok-10.jpg)
![Поділля Мрій](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/vydpochynok-09-682x1024.jpg)
Програма роботи табору також передбачає зустрічі дітей з військовими. Зокрема, юні відпочивальники вже зустрілися з курсантами Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Слухаючи розповіді майбутніх прикордонників, діти і собі ділилися власними переживаннями за батьків, котрі боронять країну від ворога на передовій.
![«Eko Life Збруч» дитина](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/vydpochynok-02.jpg)
Цього літа благодійний фонд сім’ї Лабазюк «МИ ПОРУЧ» планує оздоровити майже 1000 дітей віком від 10 до 15 років із громад Хмельницького району.
![табір «Eko Life Збруч» у Волочиській громаді](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/vydpochynok-05.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook