Хмельничани висловили незадоволення роботами з благоустрою в мікрорайоні Гречани
Користувачі соціальних мереж висловлюють своє незадоволення діями комунальників, які здійснюють роботи з благоустрою території поблизу магазину “Хлібосол” по вулиці Будівельників у мікрорайоні Гречани в обласному центрі.
За словами хмельничан, через встановлені бордюри тепер тут зникла можливість припаркувати автомобілі, а також безбарʼєрно заїхати на тротуар дитячою коляскою чи інвалідним візком.
Вітаю. Вул Будівельників (Гречани) проводиться благоустрій як видно на відео. З того що видно зараз місце перед магазином де раніше була можливість припаркувати автомобілі тепер огороджена бордюром.
При цьому зверніть увагу, що дорога, по якій в тому числі їздить громадський транспорт, вузька і якщо по одну сторону припарковані автомобілі так як це відбувається зараз то виїхати і заїхати на вул Будівельників вже є проблема бо вільною залишається одна полоса на в’їзд і в’їзд з вулиці. Місце для парковки там має зберегтись інакше цей благоустрій на шкоду, – пише Валентин Захарчук у групі Департамент інфраструктури міста, м. Хмельницький.
У коментарі до відео хмельничанин висловлює думку, що на місці робіт з благоустрою раніше завжди паркувались автівки, адже іншого місця для паркування поблизу не існує. Також Валентин зазначає, що до дій комунальників асфальт був у задовільному стані та незрозуміло, навіщо взагалі потрібні ці нововведення.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/Screenshot_5-9.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/Screenshot_6-12.webp)
Крім того, водії зазначають, що через встановлені бордюри в’їзд на цю територію значно утруднюється. Мовляв, тепер всі автомобілі які їдуть від світлофора будуть стояти у корку бо зустрічна смуга буде зайнята автомобілями які виїжджають з цієї вулиці. Більше того, автомобілі тепер паркують там прямо на проїжджій частині, бо альтернативи немає, створюючи ще більші перешкоди руху.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/353846344_9357159817659188_4029122857621856966_n-796x1024.webp)
Представник Департаменту інфраструктури відповіла, що роботи з влаштування тротуару здійснюються для покращення умов та безпеки руху пішоходів, зокрема для пішоходів із вадами зору. І безпека цих людей є пріоритетом.
Пішоходи із вадами зору, які проживають і працюють на вул. Будівельників мають право на безпечні умови руху. Припарковані там автомобілі перешкоджали руху пішоходів і наражали їх на небезпеку, – йдеться у відповіді.
Далі в коментарях розгорілась справжня дискусія щодо того, яка категорія мешканців важливіша: люди з вадами зору, мамочки з малолітніми дітьми, особи з інвалідністю чи автомобілісти. І якою ціною влада дбає про добробут мешканців.
Крім того, у місцевих мешканців виникло питання щодо самої якості виконаних робіт з реконструкції та відстоювання інтересів певної компанії, яка їх проводить.
Автор: Ірина КошелеваВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook