У Хмельницькому відбувся перший випуск ліцеїстів-прикордонників
У Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою Державної прикордонної служби України відбулась урочиста церемонія випуску. Це перший випуск ліцеїстів-прикордонників в Хмельницькому.
У Національній академії Державної прикордонної служби повідомляють, що цьогоріч стіни прикордонного ліцею покидають 74 випускники.
Сьогоднішня подія запам’ятається вам на все життя та стане визначною віхою в долі кожного з вас! Перед вами відкриваються тисячі доріг, але кожен обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо та впевнено, а успішно розпочати здобуття вищої освіти вам допоможуть знання, здобуті у стінах нашого ліцею! – звернувся до вчорашніх учнів начальник ліцею полковник Валерій Хіміч.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/356112008_750252123767189_1202710134699168478_n-1-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/355903738_750252330433835_6627133330839044812_n-1024x683.webp)
Ректор Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олександр Луцький передав слова вітання від Голови Державної прикордонної служби України генерал-майора Сергія Дейнека, а також особисто привітав ліцеїстів зі святом та побажав успішного дорослого життя. Також він зауважив, що чимало випускників продовжать навчання в Національній академії.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/355469174_750252473767154_6286825654473492541_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/355842194_750252737100461_5487591581127866940_n-1-1024x683.webp)
Також з вітальними промовами звернулись до присутніх представники Хмельницької обласної та міської рад.
Найкращим учням Державного ліцею вручили грамоти та цінні подарунки.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/356118225_750253590433709_1945980561249457221_n-1-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/355496810_750252310433837_2306572414838545060_n-1024x683.webp)
Підтримував урочисту атмосферу свята колектив мажореток «Альфа», також на сцені виступали танцювальні колективи «Step dance», «Альборадо», художній колектив «Перлини Поділля», вокальний ансамбль «Кадет» та інші гурти та солісти.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/355707175_750252927100442_91495883847269708_n-1-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/355703317_750252763767125_7301184888684938599_n-1024x683.webp)
Нагадаємо, що рік тому Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою переїхав в обласний центр із Сум у зв’язку з війною.
Автор: Ірина КошелеваВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook