Лісівники на Хмельниччині реалізували 14 тонн полуниці
Плантації полуниці загальною площею 2 гектари на Хмельниччині є у Зіньківському та Вишнівчицькому лісництвах. Вирощують там такі сорти полуниці як Амі, Алегро, Мармелада.
Понад 50% територій Ярмолинецької філії належать до природно-заповідного фонду, де лісогосподарська діяльність обмежена. Тож як альтернативу лісівники розвинули виробництво лісової екопродукції: вирощують фрукти, овочі, збирають гриби, ягоди. Потім їх сушать у спеціальних ультрачервоних сушках та отримують корисну й смачну продукцію. Подивитися та замовити її можна в лісовому інтернет-магазині за посиланням.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/356404439_220997537547029_8026596400625276937_n.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/356616332_220997524213697_2873923464553693504_n.jpg)
Автор: Тетяна НовакЗбір полуниці також має економічне значення для лісового господарства: кошти з реалізації наповнюють бюджети. Додаткові фінансові джерела дають можливість пришвидшити модернізацію виробництва та впровадити інноваційні технології. До прикладу, цьогоріч в Зіньківському лісництві запустили автоматичну фасувальну лінію для продукції. І що важливо – це додаткові робочі місця для людей, – наголосили у пресслужбі Подільського лісового офісу.
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook