З даху будинку та з доріг Хмельниччини рятувальники прибрали повалені негодою дерева
Негода на Хмельниччині додала роботи не лише енергетикам, які ліквідовували знеструмлення у понад сотні населених пунктів області, а й рятувальникам, які прибирали повалені дерева та відкачували воду із підтоплених підвалів.
Як повідомили у ГУ ДСНС у Хмельницькій області, повалені дерева прибирали у Хмельницькому на вулиці Зарічанській, на автошляху між селами Олешин та Черепова (Хмельницький район), Бучая та Борсуки, Юрківці та Теремківці, Почапинці та Зарічанка (Кам’янець-Подільський район), у селах Осташки (Хмельницький район) та Радошівка (Шепетівський район).
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/povaleni-dereva-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/povaleni-dereva-04.webp)
У Летичеві повалене дерево впало на дах двоповерхового багатоквартирного будинку.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/povaleni-dereva-03.webp)
У селі Старе Поріччя Хмельницького району з підвалу приватного домоволодіння рятувальники відкачали понад 15 кубометрів дощової води.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/povaleni-dereva-05.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook