На трьох автошляхах Хмельниччини відновлено освітлення
Впродовж минулих вихідних бригади підрядників працювали над відновленням належного технічного стану об’єктів зовнішнього дорожнього освітлення та цілісності ліній електрообладнання.
На коловій розв’язці перехрещення автошляхів Р-48 /Р-24/ – Сатанів – Війтівці – Білогір’я – /Р-26/ та Т-23-12 Гусятин – Городок замінено пошкоджені внаслідок дорожньо-транспортної пригоди опори світильників.
Вздовж окремих ділянок автошляхів М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине та Н-03 Житомир – Чернівці поблизу обласного центру проведено технічне обслуговування та заміну пошкоджених внаслідок несприятливих погодних умов елементів незалежного живлення світлофорних об’єктів та електроопор, повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури області.
Дорожники закликають учасників дорожнього руху бути обачними у місцях проведення дорожніх робіт.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/358688675_653783103454149_4915230929591499929_n-1024x767.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/358545239_653783090120817_3985639886505840612_n-1024x767.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/358485733_653783256787467_4656357622939527154_n-1024x767.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/358605697_653783340120792_3698385717277125396_n-769x1024.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/358558507_653783433454116_7622097961307276206_n-769x1024.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/358629798_653783033454156_1314563139582190969_n-769x1024.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook