Новини
Суспільство

У Хмельницькому понад 600 переселенців забезпечать житлом

Багатоквартирні будинки для переселенців планують збудувати на вулиці Озерна у Хмельницькому. Під час позачергової сесії міської ради депутати затвердили склад тендерного комітету та план закупівель на реалізацію проєкту.

В рамках Програми підтримки ЄС Хмельницький отримав грант від Північної екологічної фінансової корпорації на суму понад 8 мільйонів євро. Зведені будинки залишаться у комунальній власності. Рішенням сесії визначили ділянку під будівництво житла.

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин сподівається, що вже цього року почнеться будівництво цих будинків. Він розповідає, що це буде житло “під ключ” з меблями, сантехнікою, кухонним обладнанням.

Ми попередньо проектували будівництво на іншій земельній ділянці, яка розташована між Олешином і Гречанами. Однак грантодавець вважав її не підходящою. Відповідно ми її замінили. Тому зараз буде прив’язка проєкту до нової земельної ділянки, і після того ми зможемо сказати точну кількість людей, родин, яких ми зможемо забезпечити. Попередньо ми говоримо десь про 130-150 квартир, а отже про приблизно про 600-700 осіб, – каже мер.

Дивіться у сюжеті МТРК “Місто”

Автор: Ірина Кошелева

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook