100 будівельників з Хмельниччини продовжують відновлювати будинки у громаді на Херсонщині
Про хід робіт у Високопільській громаді в рамках проєкту «Пліч-о-пліч» повідомляють у Хмельницькій та Херсонській обласних військових адміністраціях. Нагадаємо, Хмельниччина має відновити понад дві сотні домогосподарств на майже 30 житлових об’єктах.
Як повідомили у Хмельницькій ОВА, бригада робітників складається з фахівців сфери обслуговування та містобудування. Вони здійснюють заміну вікон, дверей, даху, покрівлі тощо. Також у Високопільській громаді працюють муляри та покрівельники.
Нагадаємо, Хмельницька область має відновити 257 домогосподарств на 28 житлових об‘єктах.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/vysokopillya-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/vysokopillya-03.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/vysokopillya-04.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/vysokopillya-05.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/vysokopillya-02.webp)
Будівельними матеріалами Високопільській громаді допомагають благодійники. Зокрема, місцевим мешканцям для ремонтів пошкоджених осель їх нададуть за сприяння Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/vysokopillya-08.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/vysokopillya-09.webp)
Наразі вже доставлено 1600 OSB-листів, 6 000 дощок, 850 брусків, 500 кілограмів цвяхів та 1 125 покрівельних коників, – повідомили у Херсонській ОВА.
Також мешканці Високопільської громади отримають підтримку, що надійшла з гуманітарним вантажем.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook