Сік і сметану з “сюрпризом” намагались передати у виправну колонію на Хмельниччині
Працівники Райківецької виправної колонії №78 Хмельницького району запобігли потраплянню заборонених предметів в зону установи, що охороняється.
Напередодні, 15 серпня, під час перевірки оперативної інформації працівниками оперативного відділу спільно із працівниками відділу нагляду і безпеки державної установи під час проведення огляду було виявлено посилки із забороненими речовинами, схожих на наркотичні.
Одна з них надійшла із м. Сторожинець відділення √2 “Нова пошта” від громадянина “О” на адресу засудженого “Ю”. В середині ємності із сметаною знайдено поліетиленовий пакунок із білою порошкоподібною речовиною ззовні схожою на наркотичну.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/368002738_1301430307412497_499125454397184791_n-768x1024.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/368036384_1301430544079140_4807994268428380695_n-768x1024.webp)
Ще одна заборонена посилка надійшла із м. Бровари відділення √2 “Нова пошта” від громадянки “К” на адресу засудженого “Р”. В ході проведення ретельного огляду даної посилки було виявлено пошкоджене упакування соку. Після розрізання даного упакування в середині було виявлено рідину із вираженим запахом медичних препаратів, схожих на наркотичні.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/367735572_1301429297412598_3739377633417785492_n-768x1024.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/368007126_1301429337412594_2305742658358129412_n-1024x768.webp)
За інформацією колонії, а цими фактами було викликано оперативну групу Хмельницького РУП ГУ НП в Хмельницькій області.
Автор: Ірина КошелеваВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook