Хмельничанка Марина Бех-Романчук стала віцечемпіонкою світу з легкої атлетики

Першу медаль для України на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що проходить у Будапешті – столиці Угорщини, виборола спортсменка з Хмельницького Марина Бех-Романчук. Вона завоювала срібло у потрійному стрибку, показавши свій найкращий результат у цьому сезоні 15.00 м.

Випередити 28-річну хмельничанку, яка захопила і лідерство зі старту змагань, вдалося лише в останній спробі завдяки стрибку на 15.08 олімпійській чемпіонці, триразовій чемпіонці світу та світовій рекордсменці Юлімар Рохас з Венесуели, повідомляють у НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team.

А от і сам стрибок, який приніс хмельничанці срібло світового ґатунку

Відзначимо, що для Марини Бех-Романчук це друга в кар’єрі медаль чемпіонату світу, але перша саме у потрійному стрибку. 2019-го року підопічна Вадима Крушинського стала срібною призеркою у стрибках в довжину.

Автор: Ірина Кошелева