Новини
Екологія

9 гектарів нових лісів планують висадити на Хмельниччині

Лісівники Хмельниччини готуються до осінньої лісокультурної кампанії. Вона стартує, коли у рослин закінчується вегетаційний період. Зазвичай це кінець вересня – початок жовтня.

Як повідомили у Подільському лісовому офісі, який об’єднує лісництва Хмельниччини, Тернопільщини та Буковини, цієї осені загалом планують висадити 1 мільйон 673 тисячі дерев. Проведуть лісовідновлення на площі 319 га та створять 18 га нових лісів.

Зокрема, на Хмельниччині планують 93 гектари лісів відновити, а на 9 гектарах посадити нові. На Буковині лісовідновлення заплановане на 144 гектарах, під нові ліси запланували також 9 гектарів. На Тернопільщині нових лісів не садитимуть, а відновлюватимуть на площі у 82 гектари.

За інформацією Подільського лісового офісу, для реалізації лісокультурної кампанії філії повністю забезпечені садивним матеріалом, який виростили у лісових розсадниках та селекційно-насінневих комплексах.

Найбільш розповсюдженими породами дерев у наших регіонах є сосна і дуб (в гірській місцевості – ялина), їх садитимемо найбільше, – повідомили у лісовому офісі.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook