У Хмельницькому для майбутніх барист з інклюзивної школи влаштували екскурсію на обсмажувальне підприємство
Світ кави ближчий, ніж здається, особливо коли навчання перетворюється на захопливу практичну подорож. Напередодні у Хмельницькому в межах проєкту «Я ЗМОЖУ: інклюзивна школа барист у Хмельницькому» відбулася навчальна екскурсія на виробництво компанії «Клуб Кави», де майбутні майстри кавової справи змогли зсередини побачити тонкощі своєї майбутньої професії.

Повний цикл обсмажування та магія кавової справи
Підприємство, яке відвідали учасники, спеціалізується на обсмажуванні кави та прямих поставках добірного зерна безпосередньо з країн Африки та Центральної Америки. Крім того, компанія має власну мережу кав’ярень та кондитерський цех.

Провідником у цей ароматний світ для майбутніх барист став співзасновник компанії «Клуб Кави» та голова Благодійного фонду «ТВОРЧІ» Михайло Квока. Він провів для гостей детальну екскурсію та ознайомив їх із повним циклом роботи кавового підприємства.

Учасники проєкту побачили та дізналися про:
- тонкощі та етапи процесу обсмажування зелених кавових зерен;
- підготовку та фасування готової продукції перед відправленням клієнтам;
- роботу спеціалізованого навчального простору для барист;
- функціонування технічної зони, де обслуговують та ремонтують професійне кавове обладнання.

Така практична можливість — доторкнутися до професії на реальному виробництві — допомогла майбутнім фахівцям краще зрозуміти сферу гостинності, дізнатися про особливості роботи та оцінити реальні перспективи подальшого працевлаштування. Живе знайомство з індустрією стало для студентів школи чудовим стимулом та мотивацією до подальшого навчання.

Проєкт реалізується БО «Благодійний фонд «ТВОРЧІ» у рамках грантового конкурсу «Іскри громад: партнерство ІСАР Єднання та GlobalGiving задля стійкості».
Читайте також: У Хмельницькому презентували інклюзивну школу для майбутніх барист
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини