Про нас | Поділля News
Оголошення
» Про нас » Про нас
Про нас

Про нас

Поділля NEWS – інтернет-видання, засноване у 2016 році. Наші читачі – не лише мешканці Хмельницької області, життя якої ми висвітлюємо у своїх новинах, а й усі, кому цікаво, чим живе Хмельниччина, незалежно від місця проживання.
Кримінальні хроніки, дорожньо-транспортні пригоди, надзвичайні події – ми пишемо про те, що викликає резонанс у суспільстві. Але разом з тим розповідаємо й про життя буденне – чим живуть щодня міста та села Хмельницької області, які позитивні зрушення відбуваються у громадах взагалі та у місті Хмельницькому зокрема. Діяльність влади, перебіг реформ, життя ОТГ, культурні події та дозвілля, проблеми та перспективи бізнес-середовища області – про це та про багато іншого ви можете почитати у новинах Поділля NEWS.
У блогах нашого видання – вільні думки авторів, які показують життя Хмельницького та Хмельниччини таким, яким його бачить звичайний мешканець великого міста або маленького села. Також у блогах можна прочитати практичні поради психологів, економістів, юристів тощо.
Партнером видання є інтернет-канал «Nagolos TV», тож про життя Хмельниччини більше можна дізнатися не лише читаючи тексти, а й переглядаючи відео-сюжети.