Фахівець радить | Поділля News
Фахівець радить
1 191
Попит обміну по актуальному курсу ВТС

Операції з біткоіном все активніше входять в повсякденну практику користувачів. Це стосується як інвесторів, так і тих, хто використовує цифрові активи як оплату.

1 373
Переваги пластикових підвіконь: чи вигідно встановлювати ПВХ-конструкції

Під час замовлення пластикових вікон багато людей замислюються над тим, чи варто міняти разом з рамами підвіконня, адже дерев’яні конструкції можуть служити довгі десятиліття. Чим же пластикові аналоги краще дерева?

463
Чи можна завагітніти після 40 років

Відомо, що як і рання, так і занадто пізня вагітність пов’язані з певними ризиками для здоров’я матері та дитини. І якщо з ранньою вагітністю все більш-менш зрозуміло, то стосовно пізньої залишаються сумніви.

136
Де замовити найсмачнішу піцу в Луцьку?

У місті й різноманітні варіанти ресторанів, де можна смачно перекусити або замовити страви додому чи в офіс.

1 251
Спеціалістам Junior буває непросто знайти роботу

Сфера інформаційних технологій розвивається величезними темпами, а грамотних фахівців сьогодні не вистачає катастрофічно. І хоча багато ВНЗ пропонують навчання з IT-професій, але попит все одно не забезпечується пропозиціями.

350
Сережки з діамантами: неперевершена розкіш та краса

Цінність сережок з діамантами залежить від каменю. Мінерал може мати різні карати – або вагу. 1 карат дорівнює 0.2 грама. Також треба дивитись на чистоту породи. Вона визначає кількість помутнінь у камені.

225
Чому варто вивчати англійську мову?

Англійська популярна не тому, що вона мелодійна, легка у вивченні. Основний аргумент полягає в тому, що цією мовою розмовляє понад 450 мільйонів осіб, а ще 600 мільйонів використовують її, як другу мову для спілкування.

195
Як правильно вибрати коректор постави?

Як вирівняти поставу? Як зняти больові відчуття і позбутися від дискомфорту? Впоратися з порушеннями хребетного стовпа і больовим синдромом допоможе спеціальний ортопедичний коректор постави.

257
Вологий корм для маленьких кошенят Friskies – огляд

Обираючи корм вологий для маленьких кошенят, людині потрібно розуміти, що кількість їжі в мисці має відповідати віку тварини. Інструкція по годуванню розміщується на упаковці Friskies.

380
Чому хлопці обожнюють трансформери

Популярність трансформерів у дітей з часом не слабшає. Навіть, навпаки, іграшка стає все більш затребуваною, ніж пояснюється зацікавленість виробників і зростання асортименту.