Фахівець радить
163
Правильні дієслова в англійській мові

Дієслово (verb) — це одна з найважливіших частин мови без якої речення не буде повним. Головна його роль — опис дії людини, тварини, предмета чи ідеї. Дієслова в англійській мові є багатогранними, вони приймають безліч форм в залежності від умов і часу.

149
Правила вибору та технічні характеристики грилю

Електрогриль – це прилад, який не є обов’язковою побутовою технікою, що використовується щодня. Проте його наявність спрощує приготування їжі та робить меню різноманітним. Щоб цей прилад служив довго та радував господиню, потрібно обирати якісні моделі, орієнтуючись на асортимент страв, а також розмір сім’ї.

131
Для чого потрібна болгарка

Болгарка – саме так називають у народі кутошліфувальну машину, що є неодмінним елементом будь-якого професійного набору інструментів. Завдяки особливій конструкції сфера використання кутошліфувальної машини надзвичайно велика.

206
Декілька питань сантехніку перед початком роботи

Якщо ви вирішили зробити ремонт, обов’язково поспілкуйтеся із сантехніком. Він допоможе уникнути багатьох труднощів та помилок під час ремонту. І не забудьте поставити йому декілька важливих запитань.

237
Як вибрати ідеальне вино під суші? Поради від експертів

Японці перш за все цінують вишуканий смак своїх страв. Тому не дивно що це стало для них справжнім культом. Навіть вибір напою для того, щоб поїсти суші в Камʼянці-Подільському потребує особливої уваги.

207
Підвіски – успішний вибір

Ювелірні прикраси важливі у житті кожної представниці прекрасної статі. Від того, наскільки правильно вони підібрані, який мають дизайн, форму та колір, залежить образ їхньої власниці.

257
Додайте яскравих фарб у повсякденне життя – даруйте близьким подарунки

Немає нічого кращого у цьому життя як приємні враження та емоції. Такі моменти залишають назавжди спогади та ще неодноразово будуть викликати посмішку на обличчі. Якщо Ви раптом думаєте чи зробити сюрприз близькій людині, то не вагайтеся – робіть!

250
Огляд популярних моделей та переваги холодильників Атлант

Холодильники Атлант відомі на ринку вже понад 55 років. Серед особливостей виробника — пристосованість до енергетичної системи країн колишнього пострадянського простору та невисока ціна. У холодильників Атлант є свої переваги та недоліки.

307
Причини популярності та переваги додатку RainViewer

RainViewer – новий погодний та сучасний додаток, який містить основи, такі, як поточні погодні умови, прогноз на 7 днів та прогноз на 24 дні. Тим не менш, головна перевага цієї програми – його радар. У ньому встановлено понад 1000 радарів, які працюють по всьому світі. Це робить RainViewer програмою практично для всіх населених пунктів, незалежно від їх розташування. Він дозволяє відстежувати шторми у вихідній роздільній здатності радара протягом 90 хвилин.

564
Як швидко дізнатися актуальний курс GXS новачку в криптобізнесі?

Добре заробити зможуть лише ті власники електронних гаманців, які першими дізнаються про курс GXS або іншого токена. Це можна зробити на платформі LetsExchange.