Фахівець радить
60
Організація простору всередині туристичного рюкзака

Мандрівки та подорожі завжди притягували людей, але навіть найцікавіша подорож може стати незручною, якщо ви не вмієте правильно організувати свій туристичний рюкзак.

65
Що важливо знати перед вибором стабілізатора для дому?

Стабілізатори напруги – це незамінний інструмент для забезпечення довгого та безперебійного служіння електроніки вдома. Вибір правильного стабілізатора гарантує безпеку приладам та захист від несподіваних відмов.

195
Касовий програмний PPO в телефоні: як це реалізувати

«Каса» — це водночас доповнення до стаціонарного термінала і зручний онлайн-кабінет з продуманим функціоналом. Сервіс відкриває перед власниками бізнесу безліч можливостей: можна коригувати наповнення каталогу товарів / послуг, оформлювати інкасацію або закривати зміну співробітникам. 

122
Безплатне зняття готівки в будь-якій точці світу: що дає ZEN MasterCard

Картка максимально проста у використанні. За її допомогою ви можете проводити операції у понад 29 валютах світу та безплатно знімати готівку в Україні та за кордоном/

185
Як обмінювати валюту в ZEN.COM

Завантажте мобільний застосунок ZEN.COM на смартфон та легко розраховуйтесь за товари, послуги, переказуйте гроші та обмінюйте валюту.

189
Аналіз механізму легалізації самовільних забудов

Перед введенням механізму легалізації важливо зрозуміти, чому самобуди виникають і які наслідки вони можуть мати для суспільства та індивідуальних громадян.

239
П’ять переваг геймерської мишки для роботи

Вибираючи новий маніпулятор для офісної роботи або домашнього використання, не варто обмежуватись виключно стандартними моделями. Для цієї мети чудово підійде сучасна геймерська мишка, яка має низку переваг.

248
Бездепозитні бонуси за реєстрацію з виводом: умови і особливості

Бездепи за реєстрацію видаються не примусово, гравець має право не згоджуватися на пропозицію. На кожному сайті виставляються свої умови, і якщо вони вигідні, від подарунка немає сенсу відмовлятися.

110
Що таке біль: причини та як усунути

Біль – неприємне відчуття, що сигналізує про можливу травму, ушкодження або порушення певної функції органу чи системи. Це природний захисний механізм, який допомагає людині уникати небезпечних ситуацій і звертати увагу на проблеми в організмі.

318
Як правильно поєднувати пиво та їжу

Кожен пивний сорт має характерний колір, середній показник вмісту алкоголю й унікальні смако-ароматичні особливості. Скористайтеся списком, який допоможе швидко визначитися з вибором.