311
Варшава Київ автобус – повернення додому в комфорті

Автобуси, що здійснюють поїздки за маршрутом “Варшава – Київ”, забезпечують пасажирам можливість насолоджуватися відпочинком під час поїздки.

215
Чому важливо вибирати спеціальне взуття для спортивних занять?

Заняття спортом вимагають одного важливого атрибуту – правильного взуття. У цій статті ми розглянемо, чому вибір спеціалізованого взуття для занять спортом є важливим для здоров’я та продуктивності.

280
Подорож по Європі: швидко, зручно та надійно

PREXSELL – це платформа, яка співпрацює з численними перевізниками, що надають якісні міжнародні пасажирські перевезення з України та інших країн світу.

2 496
Кам’янець-Подільський – цікавий, строкатий і неоднозначний

Переказувати багато історичних подробиць – справа істориків. У нас же виникла ідея дещо відхилитися від звичного маршруту, заглибившись у нетрі старовинних квартальчиків. А що там, за привабливим фасадом?

5 627
Подільська Швейцарія. Подорож до країни Ігнація Мархоцького

Ігнацій Мархоцький хоч і вважався в свої часи диваком, та був людиною із глибоким відчуттям прекрасного. Саме про це я думала, подорожуючи селами, які колись складали його маленьку Миньковецьку державу. Адже міг він оселитися, до прикладу, на Київщині, де успадкував маєтності, а так полюбив цей подільський край, Подільську Швейцарію, де є все: гори, річка і […]

3 186
Монастир у Слобідці-Сатанівській

Трохи не доїжджаючи до санаторіїв, варто звернути праворуч, у село Слобідка-Сатанівська хоча б для того, щоб побувати у печерах монахів, видовбаних у скелі, та подивитися на доволі оригінальний розпис на стінах місцевого храму, де в гієні вогненній горять вожді пролетаріату Сталін та Ленін разом з Крупською. Історики твердять, що ще у 981 році обитель відвідував […]

4 210
Ізяслав – одне із найдавніших міст сучасної Хмельниччини

Домінуючою спорудою міста є, звичайно ж, комплекс колишнього монастиря бернардинців, який і нині височіє на високому правому березі Горині. Збудований на початку XVII століття, він був не лише культовою спорудою, але мав і оборонне призначення.

3 159
Костел, збудований воєводою Кицьким

У Новосілці, що на Деражнянщині, вже понад два століття височить костьол Святої Трійці

3 253
Жванець – фортеця на Дністрі

Зараз колись грізна фортеця являє собою руїни. Лише велична північна вежа нагадує про славне минуле села. І все ж руїни Жванецького замку вражають.

2 748
Меджибіж – місто між Богами

Меджибіж, у якому в минулому була численна єврейська община, став батьківщиною хасидизму – іудейської релігійної течії. Тут 1740 року оселився Ізраїль Бешт – засновник хасидизму, котрий тут же і помер в 1760 році. Його могила на старому цвинтарі – місце паломництва хасидів з усього світу.