Перед судом постане мешканка Деражні, яка викрала 15 тисяч гривень з гаманця подруги
У Деражні поліцейські завершили розслідування стосовно 41-річної жінки, яка під час візиту до 54-річної знайомої таємно викрала з її гаманця євро та чеські крони на загальну суму близько 15 тисяч гривень.
Правоохоронці Хмельниччини завершили досудове розслідування стосовно 41-річної жительки Деражні, яка привласнила заощадження своєї знайомої. Обвинувальний акт уже скеровано до суду.
Обставини події:
- До поліції звернулася 54-річна жінка, яка виявила зникнення іноземної валюти зі свого гаманця.
- Слідство встановило, що напередодні до потерпілої приходила знайома.
- Помітивши гроші, гостя дочекалася слушного моменту та непомітно викрала 200 євро та 2000 чеських крон.
- Загальна сума завданих збитків склала близько 15 тисяч гривень.
Наслідки та відповідальність:
Поліцейські оперативно встановили місце перебування зловмисниці та вилучили викрадені кошти, які найближчим часом повернуть власниці.
За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану). Тепер долю жінки вирішуватиме суд.
Читайте також: Серійний злодій з Шепетівщини постане перед судом за низку крадіжок